Мій автосвіт
Мій автосвіт 21 Лют 2019

Навіщо поліцейські США торкаються до машини порушника рукою відразу після зупинки

Реклама


З об'єктивних причин, Америка - це не найбезпечніша країна для поліцейських. Носіння зброї накладає певну специфіку на те, що і як тут роблять місцеві правоохоронці. Деякі «прийоми» використовують лише тутешні правоохоронці. Одним з таких є дотик долонею до автомобіля, відразу після зупинки. Роблять це поліцейські зовсім не від того, що їм хочеться погладити холодний метал. Більш того - це не якась традиція, а прописана в поліцейському статуті тонкість служби.
Навіщо ж американські дорожні поліцейські торкаються долонею фари або кузова автомобіля? Роблять вони це для того, щоб залишити на машині свої відбитки пальців. Це обов'язкова умова при зупинці машини з порушником або підозрюваним. Дана дія поліцейським повинна виконуватись автоматично, так само як тримати руку на кобурі в момент наближення до водія або залишати свою машину тільки на певній відстані.

Відбитки страж закону зобов'язаний залишити на той випадок, якщо проста перевірка переросте в щось більше. У майбутньому такі сліди можуть допомогти слідству. Вони будуть свідченням того, що конкретний поліцейський зупиняв конкретну машину.
Насправді, зараз поліцейським робити це вже не обов'язково, адже на них самих, і на автомобілях є відеоапаратура, яка реєструє все що відбувається. Проте, згідно з рекомендаціями старших колег, кожне нове покоління співробітників продовжує це робити. На всякий випадок.

Дивіться також: У вас щось горить! Чому не варто довіряти рідкісний Porsche підозрілим російським перевізникам

Реклама
0 Коментарів
16326 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
та розкажіть, шо ви думаєте про цю статтю
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні