7 шикарних автомобілів з 1990-х, які все ще можна знайти на ринку

«Дев'яності» вважалися складним часом: бандитизм, свавілля, недобір в армію. А ще тоді були дійсно чудові імпортні автомобілі. Деякі з яких стали символами цілої епохи в історії України. Цікаво, що окремі моделі машин з 1990-х, незважаючи на солідний вік, все ще залишаються на ринку і активно продаються. Саме час подивитися на найбільш вдалі і цікаві зразки західного автопрому тієї пори.
Реклама1. Mercedes-Benz S 600 L
Головний автомобіль 1990-х. Цікаво, що розробка легендарної машини почалася ще на початку 1980-х і просувалася вкрай важко. Кілька разів керівництво підприємства змінювало вектор через нездатність остаточно визначитися з тим, що ж все-таки повинно вийти на виході. В результаті у німців вийшло зробити флагман, який зміг перевершити всіх конкурентів на ринку.


Зараз такі Mercedes-Benz S 600 L можна купити в Україні приблизно за 400 тис. гривень


2. BMW 5-series (E34)
«П'ятірка» міцно асоціюється в народі з кримінальним елементом. Автомобіль з'явився на світ в 1987 році і відразу ж підкорив серця автомобілістів в різних країнах. Набір функцій на момент початку 1990-х років вражав уяву кожного водія. За смаком машина припала і бандитам на пострадянському просторі.


3. Jeep Grand Cherokee
Черговий автомобіль «серйозних хлопців» для «розборок». В усякому разі саме таку репутацію машина має на пострадянському просторі. У той же час в США JeepGrandCherokee був машиною виключно престижною. Випускалася модель з 1993 по 1998 роки. Незважаючи на солідний вік, автомобіль все ще трапляється на ринку. Як правило, просять за таку машину щось близько 200 тисяч гривень.


4. Nissan Patrol (Y60)
Автомобіль, який активно використовувався в 1990-ті роки для поїздок на полювання і риболовлю. Машина з дуже довгою, складною і славною історією, яка почалася в середині XX століття, відразу після закінчення Другої світової війни. В Україну модель попала, починаючи з четвертого покоління, і відразу ж припала до смаку водіям.


Для прикладу, сьогодні 24-річний Nissan Patrol можна купити за 250 тисяч гривень.


5. Audi A8
Черговий флагманський автомобіль, який завоював заслужене визнання і в Україні. Слава прийшла до Audi A8 в першу чергу завдяки тому, що у неї був суцільнометалевий кузов вже в 1994 році. При цьому з компанії доходило безліч чуток про те, що в дійсності А8 - збиткова модель, випущена підприємством в якості сміливого експерименту.


Знайти «вісімку» на ринку можна навіть прямо зараз, не дивлячись на серйозний вік авто з 1990-х продають за 200 тисяч гривень.


6. Volvo 960
Флагманська модель Volvo з «лихих 90-х». Машина випускалася з шістьма кузовами і двома двигунами. На наших теренах 960-ий міцно асоціюється з поїздками на дачу всією ріднею. У 1997 році в світ вийшла оновлена модель з розширеною комплектацією. Свого часу автомобіль коштував серйозних грошей.


Для того, щоб придбати Volvo 960 сьогодні, достатньо відкласти 150 тисяч гривень.


7. Honda Civic
Наймасовіший японський автомобіль, який зміг стати справжньою іконою в колах рядових автоаматорів. Випускалася машина всього п'ять років з 1991 року в трьох типах кузова. На вибір покупців було представлено аж 14 моторів. Автомобіль також мав величезний потенціал для тюнингу. В останньому криється серйозна проблема, так як знайти в наш час повністю заводський автомобіль Honda Civic - складне завдання. Втім, зразки трапляються. Зараз купити таке авто можна і за 100 тисяч гривень

Реклама
0 Коментарів
13918 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні