Простий метод, як перевірити зчеплення на знос


Отже, потрібно перевірити ресурс зчеплення та зрозуміти, в якому стані воно наразі перебуває. Не суттєво, чи це нова машина чи бу авто – головне, перевірити.

Пропонуємо надійний та не затратний по часу спосіб, яким можна продіагностувати цей механізм на вашій машині.


Реклама


Щоб не переплачувати


Перевірити, як працює зчеплення на авто потрібно тоді, коли ви вирішили купити авто бу, оскільки продавець може не озвучити всю інформацію про стан машини. А всі «підводні течії» можуть витекти згодом та «затопити» ваш гаманець. Вузол за конструкцією не є складним, але вартість ремонту зчеплення кусається.Швидка діагностика


Для того, щоб перевірити зчеплення нам потрібен простір – підійде невеличкий майданчик на парковці. Не думаю, що продавець авто буде проти, щоб ви потестили машину і трохи на ній прокатались.

Отже, вмикаємо першу передачу та починаємо рух. Набираємо швидкість 20 км/год і перемикаємось на другу передачу. Як тільки досягаємо 40 км/год переходимо на третю, а після 60 км/год – на четверту.

Таким чином, перевіримо коробку передач на предмет виявлення зайвих звуків та ривків автомобіля.
Далі найголовніший тест.

На швидкості 60 км/год відпускаємо гальмо і даємо машині можливість сповільнитись до 40 км/год, а потім знову тиснемо на педаль газу.

Якщо автомобіль плавно набирає обертів і при цьому стрілки тахометру та спідометру рухаються одночасно, то зчеплення в повному порядку. Коли ж стрілка тахометра дещо випереджує спідометрову стрілку, це свідчить про те, що зчеплення трохи пробуксовує і його потрібно міняти.


Такий легкий і простий у використанні спосіб точно визначає знос вузла, коли ви обираєте бу авто. Тоді ви можете або просити знижку, коштом якої відремонтуєте зчеплення, або взагалі відмовитись від такої пропозиції та шукати інші варіанти.Скоро знадобиться: Як зберігати літню гуму


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
11470 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні