Як відкрити категорію Е: розбір нюансів


Якщо вам не відомо про всі категорії водійських прав – це не свідчить, що ви поганий водій. Знання прийдуть з часом, особливо, після прочитання наших статей.

Навіщо потрібна та як відкрити категорію Е – читайте далі.


Реклама


Що таке категорія Е?


Якщо ви ще не зали, то повідомляємо, що зовсім нещодавно ця категорія припинила своє існування в Україні. Тепер на її місці утворилось аж цілі три категорії:

  • СЕ – дає право на керування транспортним засобом (вантажівкою) із причепом;
  • ВЕ – призначена для легкових автомобілів;
  • DE — категорія для зчленованих автобусів. Зазвичай вона має найбільший попит у великих містах або ж великих адміністративних центрах.Підготовка до іспиту, щоб відкрити категорію Е?


Варто розуміти, що складання іспиту на певну категорію водійських прав матиме свої відповідні правила та запитання, котрі не мають схожості із іншими.Зображення, що містить текст

Автоматично згенерований опис
Візьміть до уваги: якщо ваш іспит на іншу категорію проходив не пізніше, як 3 місяці тому, то ви маєте змогу відкрити категорію Е легшим шляхом. У вас просто не буде конкретної іспитової частини. Але це за умови, що минуло менше, ніж три місяці і ні дня більше. І, звісно, уточнимо, що категорія Е має свої вікові обмеження: вам потрібно досягнути 21-го року.


Звісно, на вивчення матеріалу немає жодних вікових рамок. Скоріше навіть навпаки, такий потяг до навчання тільки вітається. Можете сміливо придбати у найближчому книжному магазині посібник із оновленими правилами дорожнього руху та потрохи вникати в теоретичну частину керування машиною.Навчання


Як ми вже згадували, щоб відкрити категорію Е, вам має бути понад 21 рік. Окрім цього, ви вже повинні мати деякий досвід керування іншими транспортними засобами категорій B, C та D, як мінімум, один рік. Це також стосується і отримання категорій BE, CE та DE. Щоб підтвердити досвід, варто оформити виписку із трудової книжки та документи на ваше особисте авто. Можете показати або один документ, або інший, як вам завгодно.


Перш ніж обрати автошколу для отримання категорії, зрозумійте, що орієнтир має бути не на дешеве навчання, а на відсоток випускників, наявність тренувальних авто із причепами та, звісно, компетентність автоінструкторів.
Зображення, що містить чоловік, особа, автомобіль

Автоматично згенерований опис
Які документи вам потрібні?


Отже, пакет документів складатиметься із наступного:

  • Довідка з медичного закладу;
  • Квитанція про сплату державного мита;
  • Особиста картка водія;
  • Документ, котрий засвідчує проходження курсів з підготовки водія бажаної категорії;
  • Документ-підтвердження, що ви є водієм понад 1 рік.
Дізнайтесь ще: Що буде, якщо на ходу увімкнути задню передачу


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
2006 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні