Для чого хитрі водії ставлять на акумулятор другий "мінусовий" дріт


Кажуть, що в нових автомобілях все настільки вдосконалене, що зовсім не потребує жодних доопрацювань. Стосовно електрики теж: автовласнику не потрібно щось ще докупляти чи чимось покращувати вже наявне.

В принципі, так воно і є, але не повністю, а частково. Про це детальніше далі.


Реклама


Читатели TourDom.ru рассказали, почему они больше не ждут открытия Египта
Думаю, вам відомо, що середньостатистичний автомобільний акумулятор може відслужити 5 років без горя і лиха. Якщо батарея нижчої якості, то може попрощатись з вами і за 2 роки.

Якщо машину використовують не регулярно, а в ній самій є повно електроспоживачів, це часто призводить до повного розряду батареї. Від цього скорочується її ємність, а з часом і термін придатності.


Частково, на вимотаній батареї контакт між «мінусовим» дротом АКБ та корпусом вже не буде таким міцним, як раніше. Від цього збільшується електричний опір і «висмоктує» напругу та струм.
Как правильно снимать клеммы с аккумулятора?
Стосовно новеньких авто, то в них трішки інша халепа. Надмірна економія виробників приводить до того, що перетин «мінусового» дроту роблять мінімально можливим – щоб його тільки вистачало на запуск двигуна при середній температурі на вулиці і все.Втрата електроенергії не буде відчутною, поки машина і акумулятор відносно «свіжі», а на вулиці достатньо тепло.

Як тільки акум почне старіти і наближатимуться морози, втрати дадуть про себе знати. Кожен запуск холодного двигуна ля водія стане, наче лотерея.Проверка утечки тока в автомобиле: пошаговая инструкция
Щоб з цим щось зробити, потрібно знизити втрати в дротах. На зразок, зменшити опір «мінусового» дроту акумулятора.

Купляємо мідний дріт, який називається «косичка». Зазвичай на його кінцях вже є клеми потрібного розміру. Один кінець прилаштовуємо до мінусового виходу акума, а інший до гвинта з гайкою на двигуні чи навісному обладнанні під капотом.

Така проста процедура може в 10 разів зменшити втрати напруги на «мінусовому» дроті батареї і пуск буде набагато простішим.
Дізнайтесь: Чому сучасні автівки з ГПК не люблять вивернуті колеса


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
24943 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні