Що таке EGR і що буде, якщо його відключити


EGR (Exhaust Gas Recirculation) – це система рециркуляції відпрацьованих газів. Не думаю, що ця інформація для когось вона в новинку, адже використовують її віддавна.

Хоча всяке може бути і нам не складно розказати вам про неї детальніше.


Реклама


Что стоит знать о системах EGR | Новости автомираЦей пристрій був навіть в старих радянських автомобілях, тому водії з досвідом точно пам’ятають. Його основним завданням було, як ви вже зрозуміли, очищення вихлопних газів. За допомогою цієї системи хотіли збільшити ККД силового агрегату.


Коли система забруднюється за час експлуатації, то автомобілю доводиться цим брудом «дихати». Відповідно це має негативний вплив на динаміку, від чого вона падає. Для цього і придумали певні способи, якими можна відімкнути на деякий час EGR.

Думка окремих автомобільних експертів схиляється до того, що її взагалі потрібно відключати постійно.Диагностика и ремонт дизельных двигателей – Ремонт и обслуживание  автомобилей
Що буде, якщо відімкнути систему EGR


Після того, як ви деактивуєте систему, циліндри максимально наповняться киснем. Завдяки цьому покращиться більша чутливість педалі газу. Може здаватись, що машина має більше пришвидшення. І ті затримки в русі, які були раніше, зникнуть. Автомобілісти ще кажуть, що диму з вихлопної буде дещо менше.


Які плюси у відімкненні EGR:

  • Збільшиться ресурс двигуна;
  • Впускний колектор очиститься;
  • В силовий агрегат буде потрапляти менше брудних вихлопних газів;
  • Заощадите на заміні комплектуючих в системі.


Проте, не рекомендуємо займатись відключенням самостійно. Тільки спеціальні центри знають, як правильно це можна робити. Тим паче, що там потрібне переустановлення програмного супроводу. Перед відключенням проводять діагностику двигуна та супутніх систем.Что такое EGR и почему приходится его отключать?
Який в цьому мінус?


Ну, як мінімум, в атмосферу потраплятиме більше брудних вихлопів.

Окрім цього:

  • Мотор буде працювати з детонацією на певних обертах;
  • Головка блоку циліндру піддається ризику утворення мікротріщин;
  • Ресурс моторного мастила дещо знизиться;
  • Тяга двигуна зменшиться на низьких обертах;
  • В деяких авто ще можуть виникати проблеми із електрикою.

Загалом автомобілісти переконані, що якщо систему встановили на заводі в авто, то вона і повинна працювати. Відключати її – означає створювати автомобілю дискомфорт та змінювати умови його роботи.
Потрібно знати: Як можна зекономити пальне взимку


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
2444 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні