Навіщо водії додають керосин в бензобак: хитрість бувалих


Керосин – це пальне для авіатранспорту і для автомобільного він майже не застосовується. Але все ж автомобілісти додають «левову частку» керосину в бензобак і аргументують тим, що від цього покращується робота двигуна.

Чи справді це так? Розібрались і розповімо вам.


Реклама


Зачем каждые полгода заливать в бензобак керосин? | CarHack | Яндекс Дзен
Очищення форсунок


На форсунках завжди будуть утворюватись відкладення, якої б високої якості пальне ви не використовували. Все це незмінно приведе до проблем із вприскуванням, потужність двигуна впаде, розхід пального зросте і це все закінчиться тривалим та дорогим ремонтом.

Можна користатись магазинною хімією, котру пропонують автомобільні крамниці. Не приховуємо, що їх ціна не для кожного водія може бути прийнятною. В такому випадку потрібно шукати економніші варіанти.

Одним із методів очищення форсунок без дорогої хімії є суміш ацетону та керосину.
Зачем опытные водители подливают в бензобак ацетон, керосин и спирт -  Quto.ru
Для приготування цього «зілля» нам потрібно 50 мл ацетону та 300 мл авіаційного керосину. Їх змішують в одній посудині та заливають в бак на 40 літрів бензину.

Такої кількості суміші буде цілком достатньо, щоб запобігти забрудненню всієї паливної системи, одночасно очищуються форсунки і покращується стан двигуна.

Ця суміш є цілком безпечною і не задає ніякої шкоди вашому транспортному засобу. Головне – дотримуватись рецептури і не переборщити.Зачем в бензобак машины добавляют керосин?
Як часто це можна робити?


Будь-який фахівець вам однозначно скаже, що така профілактика раз на рік є оптимальною і частіше проводити таку процедуру – немає сенсу зовсім. Найкраще це робити восени перед приходом морозів, що також допоможе вивести зайву воду із бензобаку.
До речі: Як зачинити автомобіль, коли в ньому «сів» акумулятор


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
64 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні