«Дрібні» несправності, котрі насправді призведуть до значних наслідків


На несуттєві ламання часто водії не звертають уваги, тому відкладають ремонт в глибокі шухляди. Ще є такі несправності, котрі не будуть давати про себе чути досить довго і ви навіть не підозрюватимете, що з автомобілем щось не так.


Реклама

Однак ігнорування проблем призведе до плачевного результату. І ніхто, окрім водія, в цьому винним не буде.
Что ломается чаще всего в подержанных автомобилях
Почнемо з найпоширенішого: оптика, в котрої неправильно налаштоване світло. Такі фари будуть приносити дискомфорт автомобілістам на зустрічній, засліплюючи їх, що може призвести до аварії.

Сам автовласники також можуть зазнати невдачі: якщо світло фар б’є вгору, то водій може не помітити, наприклад, відкритий люк на дорозі. Якщо натрапити в нього колесами, то автівка може перевернутись.
Установка лампы ближнего света tkavtostil.ru
Фари, котрі перегоріли – плюс одна небезпека в скарбничку. Якщо траса погано освітлена або неосвітлена взагалі, то інші водії можуть неправильно оцінити габарити вашого авто. Особливо, якщо не горить лівий освітлювальний прилад: тоді можна сприйняти транспорт навпроти як мотоцикл, так і як вантажівку. В результаті існує небезпека лобового зіткнення, котрі часто закінчуються жертвами та пошкодженнями.


Низька здатність скла пропускати світло – ще одна проблема. Це явище приходить поступово: з часом скло покривається подряпинами та затирається, через що світло стає досить тьмяним. Щоб уникнути небезпеки в темну пору доби. Достатньо просто відполірувати фари. Але водії не поспішають з цими роботами.
Как полировать фары: советы от автомобилистов - Quto.ru
І наприкінці згадаємо ще про грижу на внутрішньому боці колеса. Ви можете її не помічати тривалий час, за який вона виросте і може тріснути в небезпечний момент – прямо посеред траси. Тоді водій втратить керування і наслідки можете передбачити самі.Читайте також: Які автомобільні датчики бояться дощу


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
4472 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні