Автомат з продажу авто!

Автомат з продажу авто!

Реклама

Відомі компанії Alibaba та Ford відкрили перший автомат з продажу автомобілів. Автомобілі тут продаються як чіпси чи батончики в торгових автоматах!

Торговий автомат зявився у місті Гуанджоу. Потенційний покупець, використовуючи спеціальний мобільний додаток або звичайний торговий термінал може придбати тут авто або взяти машину на 3-х денний тест-драйв.

Торговий автомат Super Test Drive Center представляє собою 5-ти поверхову будівлю, в якій розміщено понад 40 автомобілів марки Ford різного класу.

Для того, щоб придбати авто потрібно зкористатись мобільним додатком, зробити селфі та обрати автомобіль. Або скористатись стійкою з монітором на першому поверсі автоматизованого комплексу з продажу авто.

В компанії Алібаба наголошують, що процес купівлі авто не займе більш як 10 хвилин. Обраний автомобіль автоматично доставляється спеціальним ліфтом на перший поверх до покупця.

Якщо в ході тест-драйву водію не сподобається автомобіль, то він може замінити її на іншу з модельного ряду автомата.

Ця ідея – автоматів з продажу авто вже не нова. Подібні автомати з продажу б/у авто вже встановлені в США у м. Нешвіль та Х’юстон

Відео автомату: https://www.youtube.com/watch?time_continue=74&v=1xehpERDRY0

Реклама
0 коментарів
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні