Три метри над рівнем... дороги або Triumph Bonneville T120
Три метри над рівнем... дороги або Triumph Bonneville T120
Три метри над рівнем... дороги або Triumph Bonneville T120
Три метри над рівнем... дороги або Triumph Bonneville T120

Три метри над рівнем... дороги або Triumph Bonneville T120

MOTO life
MOTO life 01 Лют 2019
Реклама

Triumph Bonneville T120 - втілення не старіючого стилю і еталонних характеристик. Це мотоцикл, що втілив в собі все легендарне зі спадщини бренду Triumph. Міць, сила і характер ... Саме такими якостями наділений новий двигун об'ємом 1200 см3 - класичний британський 8-клапанний твін або, як його називають, паралельна «двійка». Але його головна перевага - вражаюча характеристика обертового моменту.

Двигун розроблявся спеціально під класичні мотоцикли і при його створенні використовувалися всі новітні технічні розробки компанії Triumph. Максимальне значення величини обертового моменту в 105 Нм досягається на достатньо низьких оборотах - всього 3100 об/хв - ця величина на 54% більше показника, який був у попереднього покоління.

Застосування електронної ручки газу дозволило підвищити ефективність роботи системи впорскування і управління електронікою - віддача потужності рівна, точна і м'яка. Байк оснащений 6-ступінчатою коробкою передач, яка виконана спеціально під стиль їзди на такого роду мотоциклах.

Bonneville T120 оснащений новим шасі і підвіскою, які дарують зручність управління, контроль і комфорт в будь-яких дорожніх умовах. Це мотоцикли на кожен день, які прекрасно себе почувають в щільному трафіку міста і на просторі доріг за містом, наодинці з водієм або в компанії пасажира.

Сучасні Bonneville оснащуються можливістю вибору електронного режиму налаштувань мотоцикла. Залежно від дорожніх і погодних умов водій може вибирати між двома режимами налаштувань: Road і Rain, міняти які можна прямо під час руху натисненням однієї кнопки.Дуже ностальгічний і стильний варіант, мотоцикл з добрим і поступливим характером без надмірностей. Ну а якщо є бажання - то ще й гарна «база» для всіляких переробок і кастомізації.

Двигун: 1200 см3, паралельний твін

Потужність: 80 к.с.

Обертовий момент: 105 Нм

Вага: 224 кг

Кількість передач: 6

Привід: ланцюг

Бензобак: 14.5 л

Ціна: близько € 12 000

Реклама
0 Коментарів
363 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні