Які зимові шини найкраще мені підходять?

Різноманіття шин вражає, але як правильно підібрати їх? Потрібно щоб авто "тримався" дороги і також щоб резина не шуміла. Також цікаво, що буде якщо на ній їздити літом? Окреме питання, які переваги в зимової резини перед всесезонкою?
2017/11/20 10:15:44
Коментар 0
4 Підписника

6 Відповіді
Oleksandr Herheliuk фото профіля

Oleksandr Herheliuk Коли підбираєш шини для авто то потрібно памятати про такі речі:
1 виробник
2 індекс швидкості
3 індекс ваги
4 розмірність
5 температурний діапазон


Значення для цих показників мають бути приблизно наступні:
1 світовий бренд
2 чим вищий індекс тим міцніша шина. для кожного авто і водія цей показник індивідуальний. Ходять слухи що шина з вищим індексом менше шумить (на практиці може шуміти і дорога і дешева шина)
3 заводські параметри авто
4 заводські параметри авто (щоб зимова шина краще трималась дорога потрібно вибрати якомога вищу та вужчу шину.
5 відповідно до регіону де буде експлуатуватись шина.


Літом зимова шина дуже швидко зношується оскільки в неї м'якший склад і при високій температурі вона і стирається і легко заробити грижу.


Існують також всесезонні шини, та на них великих надій не варто покладати. Це як футзалки. На пляжі буде не комфорто і на каток не вийдеш, хоч пальці і вважаються прикритими.

21 Лис 2017 Вподобано 5 Коментарі
5 % Complete
Viktor Koval фото профіля

Viktor Koval "Які переваги над зимовою і всесезонними шинами" , та напевно переваги тільки в тому що є можливість зекономити гроші, тобто не треба буде купляти два комплекти шин :relaxed:   )) але якщо так розібратись то шина буде робити поставлені перед нею задачі, але не так якісно як це будуть робити шини зимові чи літні, тому впевненості на дорозі на мою думку буде менше

21 Лис 2017 Вподобано 0 Коментарі
35 % Complete
Andrii Perun фото профіля

Andrii Perun Зимова резина дуже м'яка, а тому літом просто швидко зношуватиметься і потрібно буде купляти нову резину дуже часто


Всесезонна резина має середню м'якість, через що вона нормальна для їзди і в теплу, і в холодну погоду, але і через це літом вона може бути занадто шумна, а зимою тверднути і погіршувати зчеплення з дорогою.


Як вибрати - і справді складне запитання )


Потрібно розуміти, що є три вида протектора зимових шин: європейський(тихий, але призначений для очищених асфальтованих доріг, для України це не зовсім те :) ), змішаний( коли частина протектора європейського типу, а інша частина для глибокого снігу) і всюдихідний(дуже шумна, але коли снігу по коліна, то мали б витягнути )


Значить вибирати потрібно між типом протектора і відомими брендами, до яких відносяться Continental, Michelin, Bridgestone, Goodyear


Можна взяти і щось дешевше, але вважаю, що на цім саме зимою непотрібно економити )

21 Лис 2017 Вподобано 0 Коментарі
1 % Complete
Vasylj Rapov фото профіля

Vasylj Rapov Як на мене основне щоб резина на морозі не "дубіла", а залишалась м'якою, це легко перевірити на дотик. Переважно такою є резина великих світових виробників таких як Nokian, Continental, Michelin, Bridgestone, Goodyear,  Yokohama.


Можна купити шиповану резину, вона значно шумніше на асфальті, але впевненіше їде по голольоду..мінус те що не поїдеш у Європу, там така резина заборонена.


На рахунок шумності, виробники стараються удосконалювати технології і робити резину меньш шумною, сильно шуміти-гудіти може стара резина, якій більше 7-ми років.


Якщо їздити літом на зимовій резині треба бути готовим до "в"ялих" тормозів, можливих заносів на поворотах та швидкого зносу резини..
 
На рахунок всесезонки - це згадка про СССР, коли була одна резина на весь рік - всесезонка.. Вона поганенька літом, а зимою, особливо після -10 стає просто "пластмасовою". Що літом, що зимою на ній значно довший тормозний  шлях..


Ще для тих хто вибирає резину б/у, основне дивіться на рік виготовлення, на кожній шині він є, відомо що з роками резина втрачає свої початкові характеристики, тому не раджу брати резину старше 5-7-ми років..

21 Лис 2017 Вподобано 0 Коментарі
1 % Complete
Ігор Левківський фото профіля

Ігор Левківський Всесезонки взагалі не рекомендуєтсья для тривалої їзди, особливо зимою. Так десь в межах міста підїхати в супермаркет і до офіса, а десь в село,  в гори, то вже може бути незручно і небезпечно. Літом всесезонки більше шуму мають, чим літні і "тримаються" дороги гірше, чим літні. Тому економія грошей може бути виправдана, якшо машину використовувати в межах міста, і то коли комунальні служби "не забудуть" розчистити сніг. Економія не така велика в порівнянні з проблемами, які можуть виникнути і потенційною небезпекою.

21 Лис 2017 Вподобано 0 Коментарі
1 % Complete
Михайло Калинюк фото профіля
1 % Complete
завантаження...