Правила користування порталом Dexpens. Публічна оферта про надання онлайн-сервісів сайту

Положення про Правила Dexpens

Раді вітати Вас на автомобільному порталі Dexpens. Dexpens - це мережевий проект, який є тематичною соціальною мережею. Дані Правила адресовані до необмеженого кола правоздатних та дієздатних осіб (громадян) , юридичних осіб та приватних підприємців. Керівництво автомобільного порталу надає Вам доступ до користування автомобільним порталом і також до користування його функціональними можливостями, з урахуванням навігації, засобів комунікації та відкритого доступу до інформації різного типу на засадах та принципах, що є предметом даних Dexpens. Виходячи з цього ми наполягаємо на Вашому ознайомленні з умовами даних Правил, котрі розглядаються Керівництвом автомобільного порталу як публічна оферта у відповідності зі ст. 633 Цивільного кодексу України. Реєструючись та використовуючи даний автомобільний портал, Ви безумовно погоджуєтеся з умовами наведених нижче Правил, а також зобов'язуєтеся їх дотримуватися. Згідно з тим, що Dexpens надає широкі можливості для використання та додатків, Керівництво порталу може вносити зміни в налаштування додатків, а також просити Вас доповнити, підтвердити дію тих чи інших додатків, послуг або продуктів.


Реєстрація та безпека акаунта

Користувачі Dexpens зобов'язані вказувати свої справжні імена та прізвища, а також надавати справжні відомості про себе. Необхідно, щоб Ви дотримувалися даних правил. Нижче перераховані деякі зобов'язання, які Ви приймаєте на себе при реєстрації і для підтримки безпеки вашого акаунта:

 1. Ви не будете розміщувати неправдиву особисту інформацію на Dexpens або створювати акаунт від імені іншої людини без належного дозволу.
 2. Ви не будете створювати більше одного особистого облікового запису (акаунта).
 3. Якщо ми заблокуємо ваш акаунт, то ви не будете створювати інший без нашого дозволу.
 4. Ви не будете використовувати вашу особисту Хроніку в комерційних цілях або використовувати Сторінку Dexpens в подібних цілях.
 5. Ви не будете використовувати Dexpens, якщо Вам менше 14 років.
 6. Ви усвідомлюєте, що інформація, яку Користувач розміщує про себе на автомобільному порталі може бути доступною для інших користувачів автомобільного порталу, а також для користувачів інтернету, і також може бути скопійована та поширена такими користувачами.
 7. Ви будете вказувати точну контактну інформацію і своєчасно оновлювати її.
 8. Ви не будете передавати свій пароль (для розробників - секретний ключ), не будете надавати доступ до вашого акаунту стороннім особам і не будете здійснювати які-небудь інші дії, що можуть загрожувати безпеці вашого акаунта.
 9. Ви не будете передавати свій акаунт (включаючи будь-яку Сторінку або додаток, адміністратором яких ви є) будь-кому без нашого попереднього письмового дозволу.
 10. Якщо Ви вибираєте ім'я користувача або аналогічний засіб ідентифікації для свого акаунта або Сторінки, ми зберігаємо за собою право видалити або передати права на його використання на наш розсуд (наприклад, якщо власник товарного знаку скаржиться на ім'я користувача, яке безпосередньо не пов'язано зі справжнім ім'ям власника акаунта).
 11. Ви не будете розсилати або іншим чином розміщувати несанкціоновані комерційні повідомлення (наприклад, спам) на Dexpens.
 12. Ви не будете збирати матеріали або дані користувачів і не будете отримувати доступ до Dexpens за допомогою автоматичних пристроїв (наприклад, ботів, збирають інформацію, програм-роботів, «павуків» або скреперів) без нашого письмового дозволу.
 13. Ви не будете займатися незаконним мережевим маркетингом в Dexpens, наприклад схемами фінансових пірамід.
 14. Ви не будете завантажувати віруси чи інші шкідливі коди.
 15. Ви не будете намагатися отримати логіни і паролі інших користувачів або намагатися зайти в чужий акаунт.
 16. Ви не будете загрожувати іншим користувачам, залякувати або переслідувати їх.
 17. Ви не будете розміщувати матеріали, які містять ворожі висловлювання, погрози, порнографію, зображення оголеного тіла або сцени насильства або мають вкрай неприємний для сприйняття характер.
 18. Ви не будете створювати імена користувача, що містять в собі будь - який непристойний зміст.
 19. Ви не будете розробляти або використовувати сторонні додатки, які містять матеріали, пов'язані з алкоголем, знайомствами, чи інші матеріали для повнолітніх (включаючи рекламу), без встановлення обмежень за віком.
 20. Ви не будете використовувати Dexpens для вчинення незаконних, таких що вводять в оману, шкідливих або дискримінаційних дій.
 21. Ви не будете вчиняти будь-які дії, які можуть вивести з ладу, надлишково навантажити чи негативно вплинути на нормальну роботу Dexpens, наприклад атаки типу відмови в обслуговуванні або відмови відображення Сторінок.
 22. Ви не будете сприяти порушенню даних Правил або заохочувати подібні порушення.

Ви ознайомлені з цими Правилами, і висловлюєте свою згоду з ними і приймаєте на себе зазначені в них правила і обов'язки.

Керівництво автомобільного порталу не перевіряє достовірність одержуваної (збираної) інформації про Користувачів, за винятком випадків, коли така перевірка необхідна з метою виконання Керівництвом автомобільного порталу зобов'язань перед Користувачем.


Розповсюдження Ваших матеріалів та інформації

Вам належать всі матеріали і інформація, які Ви публікуєте на Dexpens. Ви можете контролювати їх поширення через настройки конфіденційності та налаштування додатків. Крім того: Ви надаєте нам особливий дозвіл, з урахуванням Ваших налаштувань конфіденційності та додатків, щодо використання всіх матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, такі як фото і відео (далі - «матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності»): Ви надаєте нам передану в порядку субліцензування, що не є підставою для виплати авторського гонорару глобальну ліцензію на використання будь-яких матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, що розміщуються Вами на Dexpens або яким-небудь чином пов'язаних з Dexpens (далі - «Ліцензія на інтелектуальну власність»). Дія цієї Ліцензії на інтелектуальну власність закінчується тоді, коли Ви видаляєте опубліковані вами матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності, або свій акаунт, за винятком випадків, коли Ваші матеріали передавалися іншим особам і не були ними видалені. При видаленні матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, вони будуть видалені без можливості відновлення. Незважаючи на це деякі матеріали можуть зберігатися у вигляді резервних копій протягом допустимого періоду часу (при цьому інформація не буде доступна іншим). Додаток, що використовується може запросити дозвіл на доступ до Ваших матеріалів та інформації, а також до матеріалів та інформації, якими діляться з Вами інші користувачі. Ми вимагаємо від розробників додатків поважати Вашу конфіденційність. Те, яким чином додаток може використовувати, зберігати і передавати опубліковані Вами матеріали та інформацію, регулюється угодою між Користувачем та Розробниками додатку. Публікація матеріалів або інформації з використанням налаштування «Доступно всім» означає, що Ви дозволяєте всім, включаючи людей поза Dexpens, отримувати доступ до цієї інформації і використовувати її, а також пов'язувати її з Вами (тобто з Вашим ім'ям і фото профілю) . Нам важливі Ваші відгуки й інші пропозиції щодо вдосконалення Dexpens, однак Ви безумовно погоджуєтеся на те, що ми можемо використовувати їх, не беручи на себе жодних зобов'язань по оплаті подібних пропозицій (так само як і Ви не несете зобов'язань з надання пропозицій).


Обробка персональних даних здійснюється на основі принципів
 1. Законності цілей і способів обробки персональних даних.
 2. Сумлінності.
 3. Відповідності цілей обробки персональних даних- цілям, заздалегідь визначеним і заявленим при зборі персональних даних, а також повноваженням Керівництва автомобільного порталу.
 4. Відповідності обсягу та характеру оброблюваних персональних даних, способів обробки персональних даних цілям обробки персональних даних.


Керівництво автомобільного порталу обробляє також іншу інформацію про Користувачів, яка охоплює
 1. Стандартні дані, автоматично отримані http-сервером при доступі до автомобільного порталу і наступних діях Користувача (IP-адреса хоста, вид операційної системи користувача, сторінки автомобільного порталу, відвідувані користувачем). Інформація, що містить історію відвідування сторінок автомобільного порталу користувачем, доступна Користувачеві в розділі «Мої Налаштування / Загальне / Безпека Вашої сторінки»ю
 2. Інформація, яка автоматично отримується при доступі до автомобільного порталу з використанням закладок (cookies).
 3. Інформація, що створюється користувачами автомобільного порталу поза розділом “редагування сторінок” в тому числі статуси, записи в мікроблозі («Стіна»), фотографії, аудіозаписи, відеозаписи, коментарі, записи в обговореннях груп.
 4. Інформація, що отримана в результаті дій Користувача на автомобільному порталі (зокрема, інформація про вступ до групи / вихід з групи, додаванні інших користувачів в список друзів, розміщенні фотографій, прийнятті участі / відмови від участі у зустрічах, додаванні відеозаписів). Дана інформація про Користувача може бути доступна для всіх друзів користувача у розділі «Мої Новини» у відповідності з налаштуваннями Користувача.
 5. Інформація, отримана в результаті дій інших Користувачів на автомобільному порталі (зокрема, позначки, зроблені на відеозаписах і фотографіях іншими Користувачами).


Захист прав інших осіб

Ми ставимось з повагою до прав інших осіб і очікуємо цього від Вас. Використовуючи Dexpens, Ви не будете розміщувати матеріали, які утискають або порушують чиї-небудь права або закони, або вчиняти аналогічні дії. Ми залишаємо за собою право видалити будь-які матеріали або інформацію, розміщені вами на Dexpens, якщо вирішимо, що вони порушують ці Правила. Якщо Ваші матеріали видалені за порушення авторських прав, а Ви вважаєте, що це сталося помилково, то у Вас є можливість оскаржити ці дії. У випадках неодноразового порушення авторських прав на інтелектуальну власність інших осіб ми заблокуємо Ваш акаунт, якщо вважатимемо це неохідним. Ви не будете використовувати об'єкти нашого авторського права або торгові знаки або будь-які знаки, схожі на них, крім явно дозволених нашим Керівництвом з використання брендів чи з нашої попередньої письмової згоди. Якщо Ви збираєте інформацію про Користувачів, отримайте їх згоду на це, а також поясніть, що інформацію збираєте Ви (а не Dexpens), і розмістіть інформацію про правила зберігання особистих даних з поясненням того, які дані Ви збираєте і як Ви будете їх використовувати. Ви не будете розміщувати будь-чиї посвідчення особи або конфіденційну фінансову інформацію на Dexpens.. Ви не будете відзначати користувачів або розсилати електронні запрошення особам, які є Користувачами, без їх згоди. Dexpens пропонує використовувати інструменти для подання скарг, щоб забезпечити можливість залишити відгук про відмітки.


Конфіденційність

В рамках автомобільного порталу забезпечується таємниця повідомлень і дотримання конфіденційності інформації про Користувачів за винятком випадків, передбачених законодавством України. У передбачених Законом випадках після відповідної процедури, інформація про конкретного Користувача може бути надана правоохоронним органам. Користувач дає згоду на використання персональної інформації Керівництвом порталу в узагальненому вигляді з метою проведення маркетингових досліджень і таргетингу на порталі Dexpens, за умови, що, адреси електронної пошти не передаватимуться третім особам. Особливі положення, що застосовуються до програмного забезпечення Якщо Ви завантажуєте або використовуєте наше програмне забезпечення, наприклад окремий програмний продукт, додаток або плагін для браузера, то погоджуєтеся з тим, що час від часу програмне забезпечення може завантажувати та встановлювати оновлення і додаткові функції з метою поліпшення і подальшого підвищення якості роботи. Забороняється змінювати, створювати похідні роботи, декомпілювати або намагатися отримати у нас вихідний код без дозволу на виконання подібних дій, що може утримуватися в умовах відкритої ліцензії або в тексті нашого письмового дозволу.

Обмеження відповідальності Керівництва автомобільного порталу

Дія цих Правил не поширюється на дії та інтернет-ресурси третіх осіб. Керівництво автомобільного порталу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які отримали в результаті використання Інтернету або Послуг автомобільного порталу доступ до інформації про Користувача відповідно до обраного Користувачем рівня конфіденційності, за наслідки використання інформації, яка, в силу природи автомобільного порталу, доступна будь-якому Користувачеві мережі Інтернет. Керівництво автомобільного порталу рекомендує Користувачам відповідально ставитись до вирішення питання про обсяг інформації про себе, що розміщується на автомобільному порталі. Керівництво автомобільного порталу не гарантує, що портал або його функціональні можливості будуть підходити або не підходити для конкретних цілей або досягнення певних результатів, також ми надаємо автомобільний портал "Як є" без передбачених або прямо виражених гарантій. Керівництво автомобільного порталу не гарантує повну захищеність і безпеку порталу, а також що Dexpens завжди буде функціонувати без порушень, затримок або неполадок у роботі. Користувачі використовують автомобільний портал на свій ризик і цим звільняють наших директорів, співробітників і агентів від будь-яких претензій пов'язаних з використанням автомобільного порталу або його послуг. Користувачеві самостійно слід дотримуватися запобіжних заходів в користуванні файлами і інформацією розміщеною на автомобільному порталі, а також у скачуванні файлів на автомобільному порталі або по розміщених на ньому посиланнях, в тому числі програмного забезпечення. При скачуванні будь-якого контенту з автомобільного порталу користувач несе повну відповідальність за можливі наслідки пов'язані з даною інформацією або програмним забезпеченням, у тому числі за шкоду завдану особистому обладнанню або обладнанню третіх осіб. Користувач гарантує Керівництву автомобільного порталу, що якщо хто-небудь висловить претензію у зв'язку з діями Користувача, матеріалами або інформацією на Dexpens, захист від будь-яких збитків, а також відшкодування збитків і витрат будь-якого характеру (включаючи гонорари і витрати адвокатів) пов’язаних з такою претензією. Хоч ми і надаємо Правила поведінки користувачів, ми не можемо контролювати всі дії користувачів на Dexpens і не несемо відповідальності за матеріали або інформацію, яку Користувачі передають або поширюють на Dexpens. Ми не несемо відповідальності за образливі, небажані, непристойні, незаконні або з інших причин негожі матеріали або інформацію, з якою Ви можете зіткнутися на Dexpens. Ми не несемо відповідальності за поведінку користувачів Dexpens в Інтернеті або в реальному житті. Керівництво автомобільного порталу не несе відповідальність перед Користувачами або третіми особами за будь-який випадковий, непрямий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або нанесення шкоди репутації, честі, гідності або діловій репутації, повязаний з використанням автомобільного порталу, змістом автомобільного порталу або інших матеріалів, до яких Ви або інші особи отримали доступ за допомогою автомобільного порталу, навіть якщо Керівництво автомобільного порталу вказувало або попереджало про можливість такої шкоди.

Час та умови дії правил користування автомобільним порталом

Дані правила набирають чинності з моменту реєстрації Користувачем облікового запису і поширюється на невизначений термін. Керівництво автомобільного порталу має право на односторонню зміну положень правил, Користувач може бути повідомлений про зміни за допомогою технічних засобів ресурсу.

Комерційні он-лайн сервіси на сайті

Даний Правочин в рівній мірі поширюється на всіх, без винятку, користувачів, в тому числі, які отримали право на використання комп'ютерної програми, в результаті чого можуть реалізувати такі комерційні онлайн-сервіси сайту (надалі "Комерційні користувачі"):

 • Виведення на перші позиції результатів пошуку відомостей (інформації, даних) користувачів, які оплатили цей онлайн-сервіс;
 • Придбання комерційного пакету для сторінок в розділі «Автосервіси»;
 • Придбання послуги "ТОП" для оголошень в розділі «Автобазар»;

Користувач може скористатися платними онлайн-сервісами сайту. Платний онлайн-сервіс може бути наданий тільки для зареєстрованих користувачів сайту dexpens.com. Замовлений онлайн-сервіс не може бути скасований або призупинений. Списання платних послуг відбувається по одній одиниці через кожну добу +/- 30 хвилин від часу оплати послуги. Самостійне видалення Користувачем оплачених публікацій в "Архів" (не приймає участі в пошуку) або повністю з сайту не передбачає повернення коштів або зарахування цих коштів на інші публікації Користувача, якщо Користувач самостійно перервав використання оплаченої послуги. При цьому списання платних послуг з публікацій в "Архіві" відбувається за стандартною схемою. У разі видалення оплаченої публікації в "Архів" (не бере участі в пошуку) через закінчення терміну публікації, списання платних послуг також відбувається за стандартною схемою. Будь-який онлайн-сервіс може бути наданий необмежену кількість разів, при цьому оплата проводиться пропорційно кількості здійснених замовлень. Термін надання платного онлайн-сервісу вказується при його замовленні: від 1 дня. Користувач може продовжити термін дії онлайн-сервісу, замовивши і сплативши його повторно. Замовляючи і оплачуючи платний онлайн-сервіс Сайту, користувач отримує тільки ті можливості, які вказані в його описі. Публікації користувача, який користується платними онлайн-сервісами сайту, так само регламентуються цим Правочином.