На що потрібно звернути увагу при покупці вживаного авто при перегляді?

Тобто ситуація така, я вибрав певну марку машини і зара маю зустрітись з її власником. На що я маю звернути увагу впершу чергу? корозія?

Та й корозія як правило буде але ще як її критичність оцінити вона має бути в якихось "особливих" місцях? і що ще крім корозії є важливим?

І ще цікавить в залежності від того чи іншого дефекту на скільки я можу говорити про зниження ціни на авто? тобто якщо та сама корозія то мінус 100$(це так для прикладу)
 

2018/01/02 09:19:37
Коментар 0
3 Підписника

1 Відповіді
Viktor Koval фото профіля

Viktor Koval Ну перш за все треба дивитись на її зовнішній вигляд тобто перевірити її лакофарбоване покриття, якщо будуть видні якісь хвилі чи ще шось це можливо буде означати що кузов був деформований, також звертати увагу на зазори це теж буде означати чи машина була в дтп. Також обов'язковим пунктом є мотор, перевірити рівень масла, сам його стан(не повинен бути дуже густим) , рівень в моторі, ну і шланги чи не є потріскані, не пережаті чи зігнуті.  Також обов'язково потрібно заїхати на підйомник, перевірити стан автомобіля під ним, в якому стані сайлентблок, гальма і т.д.  перевірити чи не має сильного люфту в рульовому управлінні. Ну і так як ти спитав за корозію, я думаю ти сам будеш бачити де корозія тільки почалась, а де вона вже все "зїла", вона появляється в першу чергу на підкрилках, колісних арках, порогах. А на скільки збити ціну це вже по ситуації, так що удачки з вибором автомобіля ) :wink:

02 Січ 2018 Вподобано 2 Коментарі
24 % Complete
завантаження...