Що тільки не придумають “євробляхери”. Замаскували автомобіль! ФОТО

Євро БЛЯХИ
Євро БЛЯХИ 03 Чер 2019
Останній місяць літа ознаменується тим, що намічається кінець епохи “євроблях” - після закінчення періоду розмитнення поліція буде (у всякому разі, планується) штрафувати власників таких ТЗ або навіть конфісковувати машини.
Реклама
"Євробляха" ОБСЄ? Не думаєм!

Судячи з усього, власник цього Mercedes вирішив перестрахуватися і придумав, як зробити так, щоб його не "чіпали".

Для цього він обклеїв своє авто наклейками місії ОБСЄ (Організації з безпеки і співпраці в Європі). Ну а що? Раптом в парі з Єврономер трюк пройде! Але якщо придивитись: ГО “ОБСЄ” - тобто громадська організація... Чи є така ГО насправді? Навряд чи. Проте авто виглядає “недоторканим” для перевірок!


Після початку війни на Донбасі в нашій країні досить часто можна зустріти автомобілі ОБСЄ, ось тільки є одне "але": співробітники місії пересуваються виключно на білих джипах зі спеціальними номерами, а самі наклейки виглядають в оригіналі по іншому, до того ж назва Організації прописано на латиниці - OSCE. Так що є вірогідність, що що план провалиться ...


Втім, не виключено, що такий "стайлінг" зроблений виключно заради забави. Хоча ... почекайте ... а раптом це все ж авто місії ОБСЄ ?! Ні, не думаємо все ж.

Реклама
0 Коментарів
2080 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні