Як позбутися від чорного нальоту на колісних дисках просто і швидко

Мій автосвіт
Мій автосвіт 03 Гру 2019
Реклама


Рано чи пізно кожен автомобіліст стикається з чорним нальотом на колісних дисках. Особливо засмучує дане явище в тих випадках, коли шкідливий наліт з'являється майже відразу після відвідування автомобільної мийки. З плином часу ситуація може ускладнитися ще більше, і чорний наліт вже не буде так просто відмиватися як раніше. Все тому, що під час поїздки до нього постійно будуть додаватися пил і бітумні плями. Як же бути в такій ситуації автомобілісту?
Всі водії діляться на дві категорії. Перша категорія складається з тих, кому абсолютно наплювати на чорний наліт на колісних дисках свого автомобіля. Друга категорія включає в себе тих, хто терпіти не може наліт і наповнюється гнівом, як тільки побачить перші сліди його появи. Коли-небудь доводилося замислюватися над тим, звідки він взагалі береться? Насправді все дуже просто.
Утворення чорного нальоту на колісних дисках - це наслідок роботи гальмівних колодок. Суть в тому, що якщо наліт утворюється у великих кількостях і занадто швидко, то це перша ознака що з колодками щось не так. Втім, куди частіше, виявляється, що на улюбленій «ластівці» просто стоять не найкращі гальма і (можливо) слід задуматися про зміну виробника колодок.
Найбільш очевидний спосіб боротьби з чорним нальотом на колесах - це їх регулярне миття, наприклад на автомийці. Однак, такий підхід занадто витратний з позиції фінансів. Власний керхер, майданчик для миття і достатня кількість вільного часу є далеко не у кожного автомобіліста. Ще один спосіб - використання спеціальної хімії. Однак і тут є свої підводні камені: агресивна хімія може ненароком видалити і частину фарби з дисків.
Аналізуючи все це, праведний автомобіліст може впасти у відчай. Що ж робити з ненависним чорним нальотом, особливо, якщо все зовсім погано? У такій ситуації залишається лише вдатися до «народної» методики очищення, яка, треба визнати, досить дієва і не сильно витратна. Отже, для видалення чорного нальоту можна використовувати звичайну соняшникову олію.
Рослинна олія наноситься на диски. Після цього, відтерти чорний наліт ганчіркою буде набагато простіше. Крім того, олія прекрасно справляється ще й з бітумними плямами. Процедура очищення двох коліс займе приблизно 10 хвилин. До речі, очищати бітум і нагар таким чином можна майже з будь-якої поверхні. У тому числі з взуття.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб дізнатись як правильно заправляти автомобіль: відразу повний бак чи по 10 літрів

Реклама
0 Коментарів
912 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні