Повністю відновлений Kenworth K100 з шикарним інтер'єром

Перед вами - легендарний безкапотний Kenworth K100, якому провели повну реставрацію і кастомізацію.
Реклама
Він був розібраний до рами, а потім ретельно відновлений з використанням дорогих матеріалів. Раму подовжили і пофарбували в колір кабіни.
Спальний відсік також був подовжений приблизно вдвічі. Місце штатних вихлопних труб зайняли дві височенні хромовані "колони", які виглядають просто приголомшливо. Паливний бак і задні крила (нестандартні, до речі) також пофарбували в спільний з кабіною колір.
Тягач отримав повністю новий і дуже шикарний інтер'єр, оброблений білою шкірою. Передню панель пофарбували в колір кабіни і додали пінстрайпінг - графічні елементи, що складаються з тонких ліній.
На підлозі - килимки з логотипом Kenworth. Подивіться, навіть з цього ракурсу все виглядає дуже доглянуто.
На передній панелі розташувалися величезна кількість тумблерів і вимикачів. І практично всі - хромовані. 4-х спицеве кермо також нестандартне.
Величезні тумблери - просто шик!
Спальний відсік представляє собою величезне двоспальне ліжко. Стіни і стеля оброблені шкірою. Зверху - ящики для дрібниць і динаміки аудіосистеми.
Роботи над двигуном проводила компанія Antrim Diesel. Після цього вантажівка взяла участь в декількох автошоу і навіть потрапила на обкладинку журналу Large Car Magazine 2016.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб подивитись як би виглядав КрАЗ для ринку США?

Реклама
0 Коментарів
3055 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні