10 популярних автомобілів віком від 7 років, які «підкидають» несподівані поломки

Не все те золото що блищить! Даний афоризм чудово підходить до автомобілів. Якість деяких моделей в наш час не просто залишає бажати кращого. Часом, автомобілі стають суцільним розчаруванням для своїх господарів незважаючи на те, що зроблені компанією з добрим ім'ям, міцною репутацією і часом навіть входять в перевірену роками лінійку.
Реклама
Ось десять автомобілів, які здатні неприємно здивувати.


Volkswagen Tiguan
Легко керований, просторий і в цілому досить надійний автомобіль Volkswagen Tiguan може підкинути один неприємний сюрприз. Річ у тім, що машина неабияк кульгає на реалізацію приводу. В першу чергу це стосується зразків, які покинули конвеєр в 2013-2014 роки. Крім того, в холодну погоду може статися перегрів мотора, що рано чи пізно доводить автомобіль до поломки.


Subaru Forester
Непоганий на перший погляд кросовер Subaru Forester має значний асортимент болячок, особливо серед автомобілів 2012-2013 років випуску. В першу чергу це стосується «масложера». Також у авто можуть стукати поршні. Перші проблеми починаються після 10 тисяч кілометрів пробігу!


Skoda Octavia
Знаменитий чеський автомобіль з категорії «С» веде свою історію від моделей 1959-1971 років випуску. Сьогодні автомобіль користується чималою популярністю, проте, слід знати і пам'ятати про те, що «Октавія» від 2014 року, приблизно після 100 тисяч кілометрів пробігу може підкинути проблем з коробкою DSG. Винятки, складають вузли третього покоління.


Nissan X-Trail
У Nissan X-Trail є одна велика проблема - це трансмісія автомобіля. Приблизно після 100-120 тисяч кілометрів пробігу у неї починають з'являтися досить серйозні поломки, усунення яких обов'язково влетить в копієчку. Найгірше те, що навіть ідеальна обережна експлуатація машини не сильно допомагає. Необхідно також відзначити, що точно такі ж проблеми є і в іншої не менш популярної сьогодні моделі - Qashqai. В обох випадках ремонт трансмісії обійдеться не менше, ніж в 100 тисяч гривень.


Renault Megane
Даний компактний автомобіль компанії Renault так само не позбавлений проблем при експлуатації. Стосується це моделей 2012-2016 років виробництва. Майже у кожної машини рано чи пізно починаються проблеми з автоматичною коробкою передач, яка вийшла не дуже-то надійною. Через деякий час передачі починають переключатися дуже жорстко. Найгірше те, що дилери не ремонтують поломку, так як вона є заводським браком.


Mercedes-Benz C-клас
Навіть знаменитий С-клас не без гріха! Найгірше справи йдуть з автомобілями випущеними в 2012 році і які обладнані агрегатами 1.6 і 1.8 літра. Приблизно до першої сотні тисяч пробігу розтягується ланцюг ГРМ. При цьому його заміна здійснюється тільки разом з заміною фазового розподільника, що здорожує ремонт у дилера до 70 тисяч гривень. Ускладнюється ситуація ще й тим, що стиль водіння майже не робить ніякого впливу на дану проблему.


Land Rover Discovery
Йдеться про 2012-2014 роки. В цей час були випущені одні з найбільш невдалих Land Rover Discovery в історії компанії. Колінвал з низьким запасом міцності, мотор вже після 80 тисяч пробігу починає погано працювати, проблеми з важелями підвіски, проблеми з проводкою - все це далеко не повний перелік проблем. Мінімальна вартість ремонту вже в перший рік експлуатації може обійтися в 170-250 тисяч гривень!


Citroen C4
Ще одна машина, зазначена прокляттям 2012 року. У тодішніх С4 стояли мотори 1.6 Turbo EP6, які по-хорошому треба не ремонтувати, а облити ракетним паливом і спалити! Багато автомобілістів скаржаться на появу різноманітних несправностей всього через 40 тисяч кілометрів пробігу. На додачу до хвороби мотору, авто 12-го року мають вкрай ненадійну підвіску.


BMW 1 Series
Деякі автомобілісти, яким довелося посидіти за кермом BMW 1 Series скажуть, що від «преміальності» у даного автомобіля тільки відповідний шильдик, та рекламна кампанія. Автомобіль сповнений різноманітних проблем. У числі найбільш дратівливих часті проблеми з електрикою і двигуном. Справжній невдаха в сім'ї «Баварців».


Audi Q5
Перша і головна проблема Audi Q5 - це підвищена витрата мастильних матеріалів, яка проявляє себе ще до проходження першої сотні тисяч кілометрів пробігу. Погано себе показує і не найвдаліша коробка DSG. Якщо купувати автомобіль на вторинному ринку, то слід брати лише той в якому вже міняли трансмісію. В іншому випадку вже найближчим часом доведеться розщедриться на додаткові 70 тисяч гривень.

До речі, якщо бажаєте швидко продати чи легко купити авто, то можете скористатись нашим автобазаром

Реклама
0 Коментарів
272 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні