5 кнопок в автомобілі, які слід використовувати з підвищеною обережністю

Мій автосвіт
Мій автосвіт 22 Тра 2020
В автомобілі немає непотрібних речей, немає непотрібних кнопок і важелів. Всі вони так чи інакше необхідні в момент керування транспортним засобом. При цьому є такі перемикачі, які під час руху ні в якому разі не можна натискати бездумно. В іншому випадку може статися щось дуже погане, що ставить під загрозу не тільки людей в салоні авто, а й за його межами.
Реклама
1. Електронний «ручник»Електронний ручне гальмо («ручник») тільки недавно почав з'являтися на нових, сучасних масових автомобілях. Так що для більшості водіїв дана функція зі зрозумілих причин - дивина. Проте, саме час вже почати звикати до прогресу і пам'ятати про те, що в ряді моделей все ще відсутня система безпеки, яка компенсує випадкову активацію даної кнопки під час руху.


2. Паркувальний помічникЩе одна функція автомобіля, якою слід користуватися з підвищеною обережністю. Але перш за все слід пам'ятати про те, що навіть сучасні парктроніки поки не здатні справлятися зі складними маневрами. Так що виконувати парковку в дійсно складних місцях і ситуаціях слід «дідівським» способом - вручну, а не покладатися на електроніку.


3. Відключення подушки безпекиДана кнопка в машині потрібна аж ніяк не для пустощів, а на випадок перевезення дитини. Річ у тім, що якщо в машині перевозиться малолітнє чадо (особливо в кріслі), то подушка безпеки повинна бути відключена, так як вона здатна завдати травми дитині і навіть вбити її. Проблема полягає в тому, що багато автомобілістів після поїздки забувають включити подушку безпеки назад.


4. Автоматичне вимкнення фарІнша корисна (переважно в теорії) функція, яка вимагає до себе підвищеної уваги. Дуже часто вона неправильно працює, особливо в складних дорожніх умовах і ситуаціях. Найкраще контролювати рівень освітлення самостійно. Хоча б тому, що різні ділянки дороги, можуть зажадати різного режиму роботи освітлювальних приладів. Довіряти таку справу автомату точно не варто.


5. Відключення системи курсової стійкостіУ 9 з 10 випадків водієві не рекомендується відключати систему курсової стійкості. Припиняти її дію слід тільки в надзвичайних ситуаціях, пов'язаних з пробуксовкою коліс. У всіх інших випадках ця опція значно підвищує рівень безпеки водіння. Головна ж проблема з цією кнопкою полягає в тому, що знаходиться у більшості моделей авто вона буквально під рукою.


Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 7 корисних функцій автомобіля, про які чомусь не знають багато водіїв

Реклама
0 Коментарів
15514 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні