Розбиті патрульні авто йдуть на запчастини для битих машин з США? (Фото)

У Фейсбуці з'явився цікавий пост, який ми не могли залишити без уваги. Йдеться про фото «битка» з Америки, у якого передні праві двері мають символіку патрульної поліції України.

Реклама


Як пише автор поста Олексій Павловський, людина замовила на свій автомобіль Mitsubishi Outlander, пригнаний з США, б/у двері. Коли пошкоджені деталі кузова замінили, він приїхав на СТО подивитися на хід виконання робіт і побачив, які двері поставили співробітники СТО. Автор публікації задається питанням (цитуємо): як так? Те списується, то продається? Гроші, напевно, йдуть на премії сумлінним співробітникам?
Відзначимо, в мережі багато історій про те, що патрульні іноді лагодять пошкоджені в ДТП автомобілі за свій рахунок (а ще поліція б'є в середньому 2 авто в день). Чи так це - питання риторичне, адже важко уявити, що службові авто їздять без страховки. Наша версія: після аварії патрульний автомобіль був відремонтований за страховкою (або за рахунок держави - не суть), а пошкоджені деталі страхова компанія виставила на продаж. Але це лише припущення. Є й інший варіант - це всього лише фотошоп.

Реклама
0 Коментарів
374 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні