Найнадійніший спосіб захистити машину від викрадення


Згідно зі статистикою викрадень автомобілів найчастіше піддаються ризику більш бюджетні моделі. Але все одно питання захисту від зловмисників стоїть на першому місці для кожного водія, незалежно від марки та віку машини.


Реклама


Что делать в случае угона автомобиля? ― 130.com.uaТупа несправедливість, коли людина тяжко працює, довго обирає, а потім доглядає за машиною, як за дитиною, а якась, м’яко кажучи, недобросовісна людина бере і викрадає її. А найбільший абсурд ситуації, коли авто так і не зможуть знайти.

Це «завдяки» тому, що у крадіїв багато пропрацьованих схем, через які машину знайти потім не так то і просто.


В течение года мужчина плачет в среднем около 17 раз. Утверждается, что  если мужчины вообще плачут, ...
Однак не кожен водій погоджується платити за установку сигналізації та інших систем захисту, оскільки це насправді дуже недешеве задоволення.

З цієї причини автовласники зупиняються на простих системах, ефективність яких «кульгає».


Як діє охоронна система?


Будь-яка магазинна сигналізація має декілька способів захисту від викрадення.

По-перше, це звукове сповіщення через сирену.

По-друге, блокування всіх дверей.

По-третє, блокування запуску двигуна. До речі, третій пункт – один з найважливіших, адже саме він відповідає за протидію викраденню.


В Украине планируют усилить ответственность за угон авто. Автомобильные  законы Украины и других странОдразу із заводу на кожен автомобіль встановлюють імобілайзер, який не дозволить завести двигун без рідного ключа. На жаль, цього захисту недостатньо і водії шукають додаткові шляхи.


Саморобна протиугінка


Зважаючи на те, що головне завдання охоронної системи - не дати зловмиснику завести двигун і поїхати, то для реалізації цього принципу не обов’язково витрачати фінанси на додаткове облаштування.

Деякі водії використовують таку просту річ, як зламане реле паливного насосу, яке встановлене в блоці запобіжників автомобіля. Без працюючого реле струм не надходитиме на насос, а, отже, не буде подачі бензину до двигуна і машина не заведеться.


Двенадцать лет за угон автомобиля: Рада приняла закон в первом чтении |  Городской сайт ДнепраВсе, що потрібно водію, котрий залишає машину на парковці чи десь в іншому місці без нагляду – замінити реле, при цьому все інше електрообладнання працюватиме у нормальному режимі.

Навіть, якщо крадій проникне в авто, зламає замок запалювання та обійде іммобілайзер, то у нього все одно не вийде запустити двигун та втекти.


Дізнайтесь: Що буде, якщо натиснути кнопку start/stop під час руху авто?


Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

0 Коментарів
217 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні