Чому через гаджети може загорітись автомобіль


В кожного автомобіліста є кілька гаджетів, котрі постійно перебувають з ним в машині. Найчастіше це смартфон, радар-детектор та відеореєстратор. Всі ці пристрої підключаються до прикурювача і майже завжди одночасно. Проте не всі водії замислюються про те, що прикурювач – не зовсім розетки, і надмірне навантаження може привести до короткого замикання та пожежі.


Реклама


Независимая пожарно-техническая экспертиза после пожара автомобиляЯка функція прикурювача


З самого початку прикурювач використовувався лише для того, щоб нагрівати спіраль та навантаження на нього було рідкісним та короткочасним.

Але мода на куріння проходить і в сучасних автомобілях гніздо прикурювача перетворилось в щось на кшталт розетки, до котрої підключають різні пристрої. При цьому технічно прикурювач зовсім не змінився.


Почему опасно оставлять зарядное устройство в прикуривателе выключенной  машины - Лайфхак - АвтоВзглядДе ховається небезпека


Якщо обережно використовувати прикурювач, до прикладу, для зарядки телефону чи живлення якогось приладу, то нічого небезпечного в цьому немає.

Проблеми починаються, коли водії підключають до розетки занадто багато споживачів. Велике навантаження провокує перегрівання дротів, їх плавлення та замикання, при цьому далеко не завжди допомагає запобіжник.


З цієї причини експерти не радять підключати до автомобільної розетки прилади з потужністю понад 180 Вт, а також відмовитись від підключення одразу кількох споживачів.

Окрім цього, не варто використовувати дешеві китайські зарядні пристрої, вони часто приводить до замикання у проводці та займанню.


Дізнайтесь: Чи можна змішувати бензин із різним октановим числом


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
359 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні