Накачати колесо з допомогою вогнегасника та вихлопної труби – це справді можливо?


Ми вже неодноразово говорили, що лайфхаки водіїв мають дивовижний парадокс: звучать вони абсурдно, але на практиці діє.

Наприклад, така проблема – колесо спустило на трасі, а поруч нікого нема. Можна це зробити і підручними засобами, але якими?


Реклама

У водійській спільності побутує легенда, що колесо можна накачати з поміччю вогнегасника, а також вихлопної труби. Знайшлись ентузіасти, які вирішили цю легенду втілити в реальність.

Що з цього вийшло?


Блогери зняли колесо, змайстрували шланг до вихлопної труби, закріпили та з’єднали з колесом, далі почали качати. Для цього способу також потрібен помічник, котрий газуватиме, сидячи в авто.


І справді, колесо трохи підкачалось і на ньому є можливість дістатись до цивілізації, де вже можна знайти кваліфіковану допомогу та накачати шину так, як має бути.


До того ж активісти з’єднали трубкою здуте колесо з накачаною шиною, котра стоїть на машині. За їхніми спостереженнями, якщо з кількох шин взяти потрохи повітря, спущена покришка набуде накачаного вигляду і дасть вам змогу дістатись туди, де вам зможуть допомогти.І що найцікавіше – як накачати колесо з допомогою вогнегасника?

Так само ж приєднали вогнегасник до колеса шлангом і, обережно натискаючи на ручку вогнегасника, качали його. Складнощі виникають після закінчення процедури, коли потрібно закрутити ніпель всупереч летючому порошку. До речі, найефективніше накачування відбулось з вуглекислотним вогнегасником.


В результаті блогери продемонстрували, що всі способи робочі і справді здатні допомогти водію, котрий потрапив у таке незручне становище.

Але пам’ятайте, що ці методи на крайній випадок і поводитись з «інструментами» потрібно досить обережно.Варто знати: 3 недоліки варіатора: пам’ятайте при покупці


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
416 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні