Як виглядає виставлений на продаж ВАЗ-2106 за ціною BMW X3


Автомобільний світ має так багато несподіванок, що щодня трапляється щось нове незвідане, яке ніколи не повторюється і приваблює до себе досить багато уваги.

Частіше цікаві події відбуваються закордоном, де у любителів прокататись з вітерцем є більше можливостей.


Реклама


Але далеко йти не треба – на одному порталі з’явилось оголошення про продаж ВАЗ-2106, ціна якого сягає майже 1,5 мільйони гривень.Трохи історичної довідки


Протягом 30 років, починаючи з 1976 року, це авто, котре випускалось в різних модифікаціях, займало першість за популярністю в автомобільному суспільстві.

Він мав великий попит завдяки своїй доступності в ціні і водночас коштував дорожче «Ниви», попри більшу конструктивну складність останньої.

Випуск ВАЗ-2106 припинився в 2006 році, але і зараз чимало таких авто їздить дорогами своєї Вітчизни та закордоном.Свого часу «шістка» вважалась атмосферною, але технології не стоять на місці і на цей час вона програє за всіма статтями. Автомобіль обирають хіба як максимально економний варіант або ж для навчання водінню. Тому пропозиція про продаж викликає певне здивування.Коштує як люксова БМВ Х3


Дивовижним можна назвати і стан самої машини: вона нова, із заводськими пломбами, пластиком на сидіннях і навіть не стоїть на обліку.


Виставлений на продаж ВАЗ-2106 одразу ж після випуску в 1995 році без попередньої підготовки потрапив до його теперішнього власника.

Автовозом його доставили прямо до гаражу, де й припаркували на 25 з хвостиком років. На одометрі авто зафіксовано 12 кілометрів пробігу, зробленого в заводських умовах. В машини був лише один власник, вона ніколи не покидала гараж.І все одно, заявлена власником ціна трохи не вписується в рамки реального. За 30 років було випущено понад 4 мільйонів машин. Виставлена на продаж є звичайним серійним зразком з конвеєра. І навіть найбільші прихильники цього автомобіля навряд чи наважаться на покупку за таку вартість.

Але власнику все одно бажаємо успіху і вдалої реалізації продажу.Чи знали ви: Чому на вантажівки ставлять пневматичні гальма, а не гідравлічні


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
30299 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні