Чому не можна заправлятись, якщо на АЗС стоїть бензовоз


Приїхали ви на заправку, щоб поповнити запаси пального, а там якраз стоїть бензовоз. Рекомендуємо вам або почекати трохи, або поїхати заправлятись в інше місце. Це допоможе вам вберегтись від проблем. І ось яких.


Реклама


Техника Scania для сети АЗС «ОККО»
Й справді, якщо ви помітили, що бензовоз не просто стоїть, а ще й починає заповнювати ємності пальним, то краще приїхати дещо пізніше. Також не забудьте дати цю пораду своїм близьким та рідним.


Якщо ви подумали, що вся річ в безпеці, то це не так.

Коли на заправній станції баки наповнюють свіжим, щойно привезеним пальним, то під впливом тиску з дна цистерн підіймається весь осад, котрий встиг накопичитись з моменту останнього поповнення.Вода вместо бензина: на АЗС в Пензе произошла коммунальная авария
І, відповідно, коли почнете заправляти свій автомобіль, то осад, котрий весь на поверхні, може разом з бензином потрапити до бензобаку вашої машини. А, як нам відомо, висока концентрація осаду в пальному погано впливає на роботу двигуна.Брудний бензин, розбавлений сміттям, елементарно призведе до того, що паливний фільтр заб’ється, а насос ризикує перегоріти. І це тільки в кращому випадку. Тому, якщо ви одразу не звернете на це увагу, то і сам мотор зазнає добрячого удару.Отзывы сотрудников о работе в компании WOG - Одесса

Найімовірніше, через забитий фільтр доведеться поміняти паливний насос. А ось якщо чужорідні елементи в бензині проникнуть до паливних форсунок, то, може бути, що доведеться робити капітальний ремонт двигуна.


Тому, коли приїжджаєте на АЗС з метою поповнення паливних запасів, то переконайтесь, що на ній немає бензовозів. Банальне спостереження вбереже вас від великих витрат на ремонт та заміну деталей.


Актуальні ціни на бензин ви можете подивитись тут.


Читайте також: Чому авто з ГПК не можна залишати з вивернутими до упору колесами


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
1757 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні