3 причини, чому авто з тюнінгом важче продати


Тюнінг вже не такий популярний, як років 10 тому, але істинні поціновувачі ще не втрачають нагоди «допрацювати» своє авто.

Час зрозуміти, що мінімалізм в моді, а такий спосіб виділитись викликає лише сміх та розуміння, що у власника зовсім немає смаку.

Цікаво, яка розплата за таку своєрідну індивідуальність чекатиме автовласника, коли він захоче продати своє авто?


Реклама


Топ самых нелепых автомобилей на рынке бу авто
Кожному своє


Те, що може викликати у вас захоплення, для інших просто привід посміятись. Поняття прекрасного в кожного персональне, тому й не дивно, чому інші не оцінили ваших старань. І знайти людину, котра прийме всі ваші доопрацювання та не матиме претензій для авто буде трохи проблематично.

Автомобілі з тюнінгом можуть довго «висіти» на сайтах з продажу бу авто і чекати свого нового власника не один рік. І за цей час вони ще більше втрачають в ціні.
Дурацкий, нелепый тюнинг автомобилей - Страница 1 из 9
Ціна


От ви ставите ціну, котра цілком відповідає ринковій і за такою ж ціною продають такі самі авто, як і ваша. Різниця в тому, що інші не так «облаштовані» і не відштовхують покупців зовнішнім виглядом.

Тому хороше авто, але з неоднозначною зовнішністю може мати малий попит або й взагалі його не мати. І навіть, якщо все ж продасте його, то з суттєвою знижкою.Реєстраціяhello kitty
Не всі доопрацювання можуть мати законні підстави. Часто автомобілісти експериментують і не задумуються, що скажуть фахівці Регіонального сервісного центру.

Наприклад, нерідко буває, що в машині може виявитись нерідний мотор чи кузов обтягнутий плівкою, котра зовсім не співпадає із кольором кузова. Перекидати ці проблеми на нового власника не вдасться.

Вам можуть просто відмовити в реєстрації.
До речі: Як зняти авто з обліку: які документи і скільки коштує


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
458 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні