4 літні «бомби» під капотом кожного автомобіля


Кожен автомобіль страждає влітку: і від вічних заторів в тому числі, і спека робить свою справу. Ці навантаження суттєво впливають на роботу агрегатів та вузлів. Що найпершим з-під капота дасть про себе знати?


Реклама


Остынь. Что нужно сделать, чтобы машина не закипела в летних пробках |  Обслуживание | Авто | Аргументы и Факты
Одна з найчастіших ламань – це проблеми з термостатом. Якщо його клапан заклинить в закритому положенні, то двигун почне нагріватись. Влітку це не рідкісне явище, то й антифриз закипить, і мотор перегріється, і лампочка засвітиться. Перегрівання і так небезпечне для двигуна, а якщо ще й з алюмінієвим блоком циліндрів, то ще гірше.
Перегрев мотора: чем грозит и как бороться — Kolesa.kz || Почитать
Наступний – датчик температури на корпусі термостата. Якщо він почне зависати та видавати неправильні показники, то навіть на холодному моторі увімкнеться вентилятор охолодження.

Якщо датчик десь по дорозі зламається, то небезпека ще більша, адже вентилятор буде охолоджувати ще й холодний антифриз. А це все потягне до недостатнього прогрівання двигуна.

Якщо нерозумно заощаджувати та заливати низькоякісну рідину в систему охолодження, то проблеми ще серйозніші. При підвищенні температури поганий антифриз може взагалі загорітись і під капотом буде ціла пожежа.
Утечка фреона из системы автокондиционера. Блог
Ну і кондиціонер. Якщо зламається датчик тиску фреону в системі кондиціонування або почне витікати холодоагент, то готуйтесь прощатись з грошима. Доведеться і міняти фреон, і купляти новий датчик.

Залишати його в такому стані в авто не можна: система буде бачити, що радіатор кондиціонера перегрівається, намагатиметься його охолодити вентилятором. А згодом і зламається.Лайфхак: Найпростіший спосіб відновити подряпане лобове скло: і лінивий впорається


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
5894 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні