Названо мережі АЗС, де замість бензину заливають сурогат

Вирішення проблеми контрафактного пального: необхідний прогрес і постійна пильність

Реклама

Незважаючи на зменшення кількості підробленого пального в Україні, ця проблема залишається актуальною, особливо в невеликих містах. Інститут споживчих експертиз звернув увагу на різні мережі, такі як ANP та AVIAS, які, як стверджується, причетні до підробки бензину А-95. Нещодавні дослідження виявили агресивну тактику продажів цих мереж, що ще раз підтвердило існування проблеми.
Невідповідність пального в деяких мережах


Викликає занепокоєння той факт, що пальне з деяких мереж не відповідає стандартам, визначеним ДСТУ (Державним стандартом України). Наприклад, у бензині KRAFT було виявлено перевищення вмісту сірки у 35 разів – 352 мг/кг при максимально допустимій нормі 10. Аналогічно, бензин DNIPRO OIL GROUP показав тривожно високий вміст сірки, перевищуючи норму в 70 разів. Крім того, у зразках як KRAFT, так і DNIPRO OIL GROUP було виявлено перевищення вмісту токсичного бензолу. Рівень бензолу на заправках KRAFT перевищував норму майже в чотири рази, тоді як у “ДНІПРО ОЙЛ ГРУП” зафіксовано перевищення більш ніж у сім разів.
Розуміння ризиків високого вмісту бензолу


Підвищений вміст бензолу становить значну небезпеку для водіїв і пішоходів, призводячи до потенційних проблем з двигуном, підвищеного рівня викидів і перегріву. Ця небезпечна сполука може спричинити накопичення сажі, поломку двигуна та ускладнення зі здоров’ям

Скорочення пов’язане зі зменшенням виробничих потужностей


Експерти відзначають суттєве зменшення пропозиції контрафактного пального, що пов’язано зі зменшенням обсягів виробництва на “міні-НПЗ”. Деякі з цих об’єктів були знищені внаслідок дій росії, інші скоротили виробництво через ресурсні та логістичні обмеження. Як наслідок, багато мереж перейшли з “червоної” зони (невідповідність стандартам чистоти пального) до “синьої” зони (помірна чистота), покладаючись на імпортне пальне.
Залишкові канали розповсюдження контрафактного пального переважно спрямовані на невеликі регіональні мережі через їхні менші потреби в обсягах. Таким чином, автомобілістам у невеликих населених пунктах рекомендується заправлятися на великих АЗС, щоб уникнути потенційних проблем з контрафактним пальним.Незважаючи на прогрес, споживачі повинні залишатися пильними та поінформованими про якість пального при здійсненні покупок. Регулярне відвідування надійних АЗС має важливе значення для захисту безпеки транспортних засобів, ефективності роботи двигунів та здоров’я населення. Прихильність автомобілістів до пріоритету якості пального сприятиме подальшому зменшенню присутності контрафактного пального на українському ринку.До речі, відтепер ви можете безкоштовно опублікувати своє оголошення про продаж автомобіля ви можете на нашому Автобазарі Декспенс.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.


джерело

0 Коментарів
11259 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні