Запис від Авто журнал "crazy car"

Дивні автомобілі завжди привертають велику увагу – на них задивляються, ними захоплюються, їх бажають мати в своїх гаражах особливі поціновувачі авто. А тому власники таких транспортних засобів стараються щосили тюнінгувати свою машину по повній програмі. Так, каліфорнійським жителем Джеєм Орбергом був створений найдовший у світі автомобіль, який отримав назву «Каліфорнійська мрія»
Спочатку, 30-метровий автомобіль створювався для виставкових цілей і використання на зйомках кінофільмів, але з такою довжиною йому виявилося досить складним пересування по міських вулицях. Дещо пізніше, власник автомобіля, став здавати лімузин в оренду для урочистих свят. Тому кожен, хто бажає влаштувати незабутнє святкування одруження або ювілей, може орендувати лімузин на бажаний час. Але чи не занадто важко такій величезній машині пересуватися по вулицях міста, і як вона це робить? Це тільки здається, що 26-колісний лімузин не зможе вільно їздити по вулицях – його конструкція передбачена таким чином, що він може складатися навпіл при здійсненні розвороту. Тобто він може являти собою абсолютно жорстку або трансформовану конструкцію – все залежить від способу переміщення та побажань клієнта. Щоб зробити рух у зворотний бік, водій може пересідати у другу кабіну, яка розташована на «кормі». Таким чином, творець передбачив всі основні нюанси і зробив так, щоб найдовший у світі автомобіль зміг з особливим комфортом перевозити пасажирів, доставляючи непередавані відчуття і позитивні емоції.
Для перевезення людей на такому транспортому засобі пропонуються послуги спеціально навчених водіїв, які легко можуть керувати такою «махіною». За свою довжину автомобіль Орберга був навіть внесений на сторінки Книги рекордів Гіннеса, як найдовший автомобіль в світі. Важить цей гігант 10 тонн, а всередині можуть одночасно перебувати до п'ятдесяти пасажирів. За тягу лімузина відповідають два двигуни від фірми Кадилак. Варто лише опинитися всередині цього винаходу каліфорнійця, і захоплення буде важко описати словами. Достаток і чудова розкіш – ось ті слова, які підходять для опису внутрішнього інтер'єру авто. Адже тут є величезне водяне ліжко, джакузі з підігрівом, неймовірних розмірів басейн, шикарні крісла і все те, що потрібно людям, які бажають відмінно провести урочистий захід або просто відпочити. Встановлена в салоні і власна супутникова тарілка, що дозволяє дивитися будь-які фільми або передачі. Можна навіть запросити друзів на вертольоті – на даху автомобіля передбачена площадка для посадки цього повітряного судна.
https://dexpensprd.blob.core.windows.net/dexrpd/Posts/Post216/Image229/1f949adc-78ee-4b68-894e-8530c8c6fbef.jpg
https://dexpensprd.blob.core.windows.net/dexrpd/Posts/Post216/Image230/15a3d4b9-2000-4d0d-a108-88832919d79b.jpg
0 0