Мій автосвіт
Мій автосвіт 12 Чер 2019

Scania реалізувала в Україні найдорожчу вантажівку в історії

Реклама

"Сканія Україна" реалізувала в Україні найдорожчу вантажівку в своїй історії. Ним стала модель Scania G440B8x4HZ Євро 5 ADR EX / III з установкою для приготування вибухової суміші і підготовки вибухотехнічних робіт німецької фірми Bowas. Такий спецавтомобіль обійшовся замовнику майже в 1000000 євро.

Природно, основну частину вартості складає унікальне спеціальне обладнання для приготування вибухової суміші, яка використовується для вибухотехнічних робіт в кар'єрах. Шасі самої вантажівки з колісною формулою 8х4 було спроектовано саме під цю спеціальними налаштуваннями.

Scania укомплектована 13-літровим двигуном 440 к.с. (Момент 2300 Нм), автоматичною КПП Оптікруз (12 + 2), кабіною CG20 Highline з 2-ма спальними місцями, з електропакетом, холодильником, аудіосистемою і автономним обігрівачем 3 кВт.

Як відзначають в "Сканія Україна" - ця спецвантажівка стала унікальною, як за рівнем технічного виконання, так і за вартістю всього проекту. Це найдорожча реалізована вантажівка за всю історію роботи Scania в Україні, а можливо і всього ринку (не рахуючи, зрозуміло, багатотонну кар'єрну і газодобувну техніку).

Дивіться також: Німці показали новітню вантажівку без дзеркал заднього виду і з кабіною розміром з велику кімнату

Реклама
0 Коментарів
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні