АКПП не переключає передачі: чому та як виправити


Автоматичні коробки передач хоч і заполонили ринок та потрохи витісняють «механіку», але мають ряд своїх недоліків. Наприклад, якщо порівнювати в обох коробках надійність, то «автомати» пасуть задніх на відміну від «механіки», котра в цьому питанні лідирує.


Реклама


Топ-7 фактов об автоматической коробке передач, которые мало кому известны
Проблеми з перемиканням передач


Експлуатація автомобіля – це перше, від чого залежатиме справність та надійність автоматичних трансмісій. Якщо автовласник турбується про свій транспорт і дотримується рекомендацій виробника, то про поломки можна забути.

Коробка автомат не любить сильних навантажень та перегріву. Буксирувати авто на тросі – це теж не про неї.

Відсутність фатальних несправностей буде залежати також і від регулярності та раціональності сервісу. Потрібно не забувати про вчасну заміну трансмісійного мастила, як проводиться раз на 60-70 тисяч кілометрів пробігу.

Несправності трансмісії можуть бути також спровоковані зносом, забрудненням гідроблоку, а також проблемами з електронікою.АКПП не переключает передачи: причины неисправностиПоломки «автоматів»


Всі поломки автоматів можна розділити на три типи:

  • Гідравліка;
  • Механіка;
  • Електрика.


Основні причини несправності електрики – це проблеми з вхідними датчиками, поломка електронного блоку управління автоматом, і ще проблеми з проводкою.

Діагностика цих недоліків неможлива, якщо проводити її самостійно. Тут вже потрібно звертатись до фахівців з автосервісів, котрі точно визначать, що трапилось з авто.Ремонт АКПП или заменить на б/у или новую?
Стосовно гідравліки, то тут відзначається поломка гідротрансформатора, знос масляного насосу, проблеми з фрикційними муфтами та забруднення гідроблоку. «Лікування» наступне: відкривають коробку передач, міняють деталі з дефектами, очищують клапанну плиту та соленоїди.


Несправності механіки на «автоматі» трапляються, коли автомобіль має великий пробіг. Насамперед це знос заліза, а також підшипників, гальмівної стрічки, фрикційних барабанів та інше. Найгірше, що при таких поломках найчастіше неможливо переключити передачу.Читайте також: Простий метод, як перевірити зчеплення на знос


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
35 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні