Як точно не варто зберігати гальмівну рідину


Водії, котрі знають, що в дорозі може траплятись різне, часто возять у своїх багажниках запчастини та технічні рідини. І це абсолютно правильно – перестрахуватись ніколи не завадить. Але до тієї миті, поки розмова не піде про гальмівну рідину.


Реклама

Пояснимо, чому зайва запасливість може бути зайвою.Срок годности тормозной жидкости | АвтоЖидкость
Автомобілісти впевнені, що якщо прикрити гальмівну рідину кришкою, то вона під надійним захистом і може спокійно зберігатись до наступного разу, коли вона знадобиться. Ось тут і найбільша помилка.

Річ у тім, що гальмівна досить гігроскопічна. Простими словами, вона може поглинати вологу навіть з невеликого об’єму повітря. Їй потрібен мінімум, а саме 3,5% води від свого об’єму, щоб її якісний склад змінився і внаслідок цього рідина почне закипати. Якщо вона постоїть ще довше, то поглине більше вологи і взагалі стане непридатною.

Наприклад, якщо ви залишите рідину у відкритій тарі на тиждень, бо за цей час вона вбере 5% вологи від свого об’єму. Тут ненав’язливо порада виникає: перед тим, як залишати рідину на доливання, то перед тим, як закрутити її кришкою, видаліть повітря з баночки наскільки це можливо. А вже потім герметично закрийте кришкою.
GISMETEO: Три причины срочной замены тормозной жидкости - Авто | Новости  погоды.А взагалі було б добре переконатись, чи в системі немає протікань. Якщо рідина нікуди не втікає, то й возити з собою баночки немає потреби.

І ще одне найважливіше. Якщо ви раптом забули, нагадаємо: гальмівну рідину змінюємо раз на 2 роки. Тому що навіть в закритому контурі вона може накопичувати вологу і зношуватись, особливо якщо за кермом темпераментний водій.
Треба знати: «Дрібні» несправності, котрі насправді призведуть до значних наслідків


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

0 Коментарів
1230 переглядів
Авторизуйтесь за допомогою
щоб оцінити цю статтю!
Або ж виберіть інший спосіб для авторизації
Подобається
Коментувати
Поділитись
Найцікавіше за сьогодні